Kurz ALFA

Od září se opět rozběhne kurz Alfa

Nový kurz Alfa začne v Římskokatolické farnosti – arciděkanství Kutná Hora 23. září 2021. Je určen všem, kdo mají chuť se na svět podívat z jiného úhlu pohledu. Proč žijeme, jde v životě o víc? Existuje Bůh? Zajímá se o mě? Proč je na světě zlo a smrt? Je Bůh silnější než zlo? O těchto a mnoha dalších otázkách budeme diskutovat a dívat se na svět očima křesťanství. Cyklus jedenácti setkání se koná každý čtvrtek od 19 hodin v budově arciděkanství (Jakubská 1, Kutná Hora), a to od 23. 9. do 9. 12. 2021. Začínáme lehkou večeří, následuje promluva a diskuze ve skupinách. Zájemci o kurz Alfa se mohou přihlásit u Julie Němcové: julie.nemcova@khfarnost.cz, tel.: 731 604 076. Více informací zde. Těší se na vás přípravný tým, který vás Alfou bude provázet.

Všechny, kdo kurzem prošli, bychom chtěli povzbudit, aby na Alfu pozvali své přátele a známé, o nichž si myslí, že by je témata mohla zaujmout.