Rezervace a přenos mše svaté

Nedělní mše svaté v chrámu sv. Barbory jsou vysílány online v 9 hodin na YouTube kanále farnosti.

Aktuální nařízení vlády ČR omezují počet účastníků na bohoslužbách. Z toho důvodu je nutné si rezervovat místo alespoň na nedělní bohoslužbu v chrámu sv. Barbory. Ve všední dny není rezervace nutná s ohledem na kapacitu a obvyklou návštěvnost bohoslužeb (výjimkou mohou být významné církevní svátky a slavnosti, viz. aktuální farní ohlášky). Děti do 10 let se nezapisují (předpokládá se, že rodina sedí v kostele pohromadě).

Přítomní musí mezi sebou dodržovat rozestupy alespoň 2 metry, s výjimkou členů jedné domácnosti. Před vstupem do vnitřního prostoru je nutné si vydezinfikovat ruce a mít předepsanou ochranu dýchacích cest.