Kurz Alfa odložen, začne 14. ledna 2021

Vzhledem druhé vlně pandemie koronaviru se Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora rozhodla posunout začátek kurzu Alfa na leden 2021 (původně měl kurz začít 1. října 2020).  Kurz Alfa začne 14. ledna 2021 a bude probíhat každý čtvrtek od 19 hodin na arciděkanství (Jakubská 1, Kutná Hora) až do 25. března 2021 .

Kurz Alfa je cyklus diskusních večerů věnovaných zkoumání duchovního světa a smyslu života. Pokouší se odpovědět na klíčové otázky z hlediska křesťanské víry.

Zván je každý, kdo přemýšlí o duchovním rozměru svého bytí a vnímá, že život člověka není náhoda ani samozřejmost. Přijít mohou všichni, kdo hledají odpovědi na existenciální otázky.

Účast na kurzu je zdarma, v případě zájmu se přihlaste na arciděkanství u Julie Němcové. Přihlášení není závazné pro celou dobu kurzu. Můžete přijít na prvních několik setkání a teprve pak se rozhodnout, zda chcete kurz absolvovat až do konce.

Více informací naleznete zde nebo na www.kurzyalfa.cz

Pozvánka na kurz Alfa

 

Scroll to top