Přihlášky do Církevní mateřské školy sv. Jakuba

Přijímací řízení pro školní rok 2020/21 budeme muset vzhledem k současné epidemiologické situaci pozměnit. Zájemci o vzdělávání v mateřské škole si mohou „Žádost o přijetí“  stáhnout na webových stránkách školy v záložce Dokumenty ke stažení.

Vyplněnou žádost pak můžete zaslat elektronicky na adresu: materska.skola@khfarnost.cz nebo doručit do schránky školky na adresu: Václavské náměstí 275, 284 01 Kutná Hora

V přihlášce nezapomeňte uvést telefonní kontakt a e-mailovou adresu, abychom Vás mohli kontaktovat osobně. Přílohu k přihlášce „Vyjádření lékaře“ nemusíte nyní doručovat, stačí doložit u  přijímacího řízení.

V minulých letech probíhalo přijímací řízení formou pohovoru, v současné chvíli čekáme na vyjádření ministerstva školství, jakou formu přijímacího řízení zvolí. Je možné, že bude přijímací řízení probíhat elektronicky.

Dotazy vám rádi zodpovíme, můžete vola na číslo: 728 569 742 nebo pište na adresu: materska.skola@khfarnost.cz