Přímý přenos bohoslužby z kostela sv. Jakuba

V naší farnosti můžete sledovat přenos mše svaté:

neděle 5. 4. v 9:00

Odkaz ke sledování zde.

Čeští a moravští biskupové ve svém prohlášení k situaci kolem koronaviru uvedli, že věřící mohou svou nedělní povinnost mše svaté splnit také poslechem televizního či rádiového přenosu nebo přenosu na nových komunikačních prostředcích.

V nabídce Radia Proglas jsou mše svaté řazeny v úterý, čtvrtek a pátek od 18:00 a přenášeny budou z brněnského studia Proglasu, pražského kostela Panny Marie Sněžné a kostela sv. Bartoloměje v Kravařích.

Nedělní bohoslužba pak začíná v 9:00 a přenášena bude z kostela Panny Marie Pomocnice v Olomouci. A vzhledem k aktuální situaci a k vládním opatřením proti šíření koronaviru přidává Proglas také další bohoslužbu: každou neděli ještě mimořádnou mši svatou od 19:30.

Portál Mše svaté online přináší na jednom místě přehled katolických mší svatých, které můžeme sledovat, či alespoň poslouchat prostřednictvím internetového vysílání. Přehled najdete zde.

 

 

 

Scroll to top