Pouť za rodiny

Pojďme se společně modlit, popovídat si a již po sedmé putovat Sudějova! Společný čas můžeme prožít již tradičně první květnový den, letos tedy ve středu. Do malebné obce s barokním kostelem sv. Anny a pramenem Sudějovky se můžeme dostat pěšky, na kole, společným autobusem či vlastní dopravou. I samotná cesta může být příležitostí pro poznání se navzájem a osvěžení těla i ducha.

Plánovaný program pouti:

7:15 sraz pro pěší u kostela sv. Jakuba v Kutné Hoře. Trasa je dlouhá zhruba 22 km, na cestu zpět je možné využít objednaný autobus.

10:30 sraz pro cyklisty u kostela sv. Jakuba v Kutné Hoře. Vhodné pro cyklisty, kteří ujedou 20 km tam i zpět.

12:45 odjezd autobusu z Kutné Hory zastávky: Nová silnice (Centrum), U Billy (vchod), U Divadla, U Avie, Na Karlově; není nutné se zapisovat na žádný seznam kvůli rezervaci místa v autobuse.

13:30 modlitba růžence v kostele sv. Anny

14:00 mše svatá. Po mši svaté bude májová pobožnost se zasvěcením rodin Panně Marii.

15:15 občerstvení a program pro děti

16:45 závěrečná modlitba v kostele

17:00 odjezd autobusu ze Sudějova.

Udělejte si čas a pojďte s námi do Sudějova!