Farní tábor na klášterní zahradě

Jeden týden v rámci letních prázdnin je pro děti připraven každodenní program v budově a na zahradě kláštera sv. Voršily. Sestává ze zábavných, vzdělávacích i duchovních aktivit, posiluje vztahy mezi dětmi. Program připravují dobrovolníci z farnosti pod vedením Zdeny Hlavinkové.

Letošní tábor se bude konat od 19. do 23. srpna vždy v čase od 7 do 16 hodin. Je určen pro děti od 6 do 11 let. Cena tábora je 500 Kč, v ceně jsou zahrnuty obědy a pomůcky pro táborové aktivity. Přihláška je k dispozici ke stažení zde. Vyplněné a naskenované přihlášky posílejte na e-mail jaroslav.bouska@khfarnost.cz.

Přivítáme, pokud by se někdo chtěl více angažovat při přípravě tábora nebo v jeho průběhu (např. čtení dětem v polední přestávce, pomoc při přípravě jídla, pomoc při přípravě na zahradě atp.). Zájemci se mohou hlásit na e-mailu zdenahlavinkova@centrum.cz, nebo telefonu 731 604 149.