Manželské večery

Již druhou zimu se budou v naší farnosti pořádat manželské večery. Tentokrát budou zahájeny v rámci Národního týdne manželství, který začíná 11. února 2019. V naší farnosti by podle zájmu mohlo být otevřeno několik souběžných kurzů (každý jiný den v týdnu). Setkání bude celkem šestkrát během února a března, jednou týdně ve večerním čase, mezi šestou a devátou hodinou.
Jádrem kurzů je, mimo videa s přednáškou (od Nickyho a Sily Leeových), především diskuse nad daným tématem v rámci páru. Kurz je založen na křesťanských principech, ale není jen pro věřící. Zároveň není primárně určen pro ty, kterým manželství troskotá, ale pro každý pár, který chce vyšetřit několik hodin v týdnu jako čas pro partnera a pro sebe navzájem. A tím svůj vztah osvěžit, prohloubit, povzbudit… protože i dobré manželství (třeba i to, které trvá už několik desítek let) se dá zlepšovat.

Pokud vás kurz zaujal, prosím přihlaste se nám do 25. ledna (Barbora Kutilová, tel.: 721 278 478, e-mail: kutilovabarbora@gmail.com).

Scroll to top